Zaposlitev

Razpisano delovno mesto: Referent v računovodstvu

V podjetju GA+ kuhinje iščemo sodelavca, ki je samoiniciativen, natančen, timsko naravnan in ga veseli ter ima ustrezna znanja iz področja financ in računovodstva.

Splošne informacije:

Delo zahteva natančnost, hitro odzivnost, samoiniciativnost in veselje do dela.

Kraj zaposlitve: Ljubljana, Šmartinska cesta 152, BTC

Ponujamo redno zaposlitev s poskusno dobo 6 mesecev

Kaj ponujamo?

Odlična priložnost za osebnostni razvoj in karierni napredek

Redno plačilo

Urejeno delovno okolje

Mentorstvo in pomoč pri pridobivanju novih znanj

Redno pogodbeno zaposlitev s poskusnim obdobjem

Delovne naloge:

  • Vnos prejetih faktur v sistem EBA
  • Izvajanje dnevnih knjigovodskih opravil
  • Priprava in izvajanje plačil dobaviteljem
  • Knjiženje bančnih izpiskov
  • Priprava potnih nalogov
  • Pregled in knjiženje blagajne
  • Skrb za odprte terjatve in obveznosti
  • Korespondenca s kupci in dobavitelji
  • Razna administrativna opravila

Pričakujemo:

  • delovne izkušenje na podobnem delovnem mestu so prednost
  • poznavanje finančno računovodske in davčne zakonodaje
  • poznavanje sistemov EBA in Pantheon je prednost
  • poznavanje programov MS Office

Ponudnik GA+kuhinje velja za največjega specializiranega trgovca kuhinj in bele tehnike na slovenskem trgu, ponašamo pa se s šestimi moderno opremljenimi saloni kuhinj. Nudimo tudi premium storitev celotnega načrtovanja kuhinje na domu. Znani smo po inovativnih pristopih k poslovanju, visoko kakovostnih kuhinjah in skrbi za stranko. Ponujamo kuhinje priznanih blagovnih znamk kuhinj Noblessa in Brigitte.

Iščemo osebo, ki je samoiniciativna, natančna, timsko naravnana in željna novih izzivov. Nudimo urejeno delovno okolje, mentorstvo, možnost osebnega razvoja, redno in stimulativno plačilo. Od kandidatov pričakujemo urejenost, komunikativnost, željo po pridobivanju novega znanja / učenja in predvsem veselje do dela.

Svoj življenjepis pošljite na [email protected]